It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Abercrombie&Fitch


Abercrombie&Fitch (A&F), günlük kıyafet üretimine odaklanan bir Amerikan yaşam tarzı perakendecisidir. Genel merkezi New Albany, Ohio'da bulunan şirket, Abercrombie Kids ve Hollister Co. adlı iki diğer markayı da kapsar.[3] Şirketin, bu üç markadan toplamda 1049 mağazası faaliyet göstermektedir.[3]


Bir zamanlar cinsellik içeren reklam kampanyalarıyla tanınan şirket, imajını tonlandırarak reklamlarında neredeyse çıplak modeller göstermeyi bırakmıştır. O zamanki başkan Arthur Martinez'e göre, bu değişiklikler tüketicilerin, şirketin kendileri ile birlikte geliştiğini görmesini ve satışları artırmasını sağlamıştır. Abercrombie & Fitch günümüzde 21 ila 24 yaşları arasındaki tüketicileri hedeflemektedir.


Abercrombie & Fitch, mağaza müşteri hizmetleri için, daha önce "modeller" denmiş "marka temsilcileri" olarak adlandırılan çalışanları kullanmaları ile dikkate değerdir.[4] Başlıca rakipleri Aéropostale ve American Eagle Outfitters'dır.


Şirket, 1892 yılında New York City'de yer alan Manhattan semtinde, David T. Abercrombie tarafından üst sınıf kişiler için doğa sporları giysileri üretmek amacı ile kurulmuştur. 1990 yılında mağzanın müşterilerinden Ezra Fitch'in markadan hisse alması ile Abercrombie ismini Abercrombie & Fitch olarak değiştirmiştir. Abercrombie & Fitch, özellikle pahalı av tüfeği, olta, balıkçı teknesi ve çadırlarıyla dikkat çeken spor ve gezi malzemeleri satan seçkin bir mağaza olmuştur.[5] Bir zamanlar Theodore Roosevelt'in safarisinde ve Richard E. Byrd Antarktika'ya seferinde kullanılmış giyse ve malzemeleri bu marka üretmiştir. Ernest Hemingway de markanın düzenli bir müşterisi olmuştur.

Göster:
Sırala:
Abercrombie & Fitch Fierce EDC 100 ml Erkek Parfümü Outlet -40%

Abercrombie & Fitch Fierce EDC 100 ml Erkek Parfümü Outlet

Koku Tipi: Odunsu   '' Yeni görünümü ile işte Fierce! '&#..

1.485,00TL 885,00TL