It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
-25%

Koku Tipi: Baharatlı, Odunsu

 

‘’ Erkekler için haz verici, tutkulu bir serüven. ‘’

Güçlü ve kendinden emin Azzaro erkeklerine yeni bir başlangıç için ideal sebep.

Sürekli dinamik yaşam stili ona hareket kazandırır. Azzaro Wanted Eau De Toilette, karizmatik kişiliği ile de son derece dikkat çekici. Tutkulu ve romantik erkeklerin güçlü ruhlarına hükmederek onları kontrolü altına alır.

Nane, lavanta ve limon özleri parfümün üst notalarını oluştururken orta notalarında sardunya, elma ve ardıç özleri vardır. Haiti vetiveri, tonka fasülyesi ve amber içerikleri parfümün dip notalarında mevcuttur.

 

Üst Nota: Zencefil, Limon, Lavanta, Nane

Orta Nota: Sardunya, Kakule, Ardıç, Elma

Alt Nota: Haiti Vetiver, Amberwood, Tonka Fasulyesi

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Azzaro Wanted EDT 100 ml Erkek Parfümü Outlet

  • Marka: Azzaro
  • Ürün Kodu: OAZ1001103
  • Stok Durumu: 2
  • 487,00TL
  • 363,00TL

Mevcut Seçenekler: