It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
-44%

Koku Tipi: Odunsu

 

‘’ Çekici, cüretkar ve havalı... ‘’

vlgari Man ailesinin en yeni üyesi, tüm kokular arasından ayrıcalıklı özellikleriyle kendini sıyırmayı başarıyor. Bvlgari ' nin odunsu aroması, erkek kokularında odunsu aromalara oldukça alışığız. Ancak bu seferki çok başka !

 

Dünyanın en ünlü burunlarından uzman parfümcü Alberto Morillas’ın tasarladığı Bvlgari Man Wood Essence Eau De Parfum, odunsu aromaların narenciye birlikteliğiyle harmanlandığı eşsiz dikkat çekici bir koku.

Şehirli erkeklerin imzası olan bu koku. İz bırakan , ne istediğini bilen, kendine güvenen ve cazibeli erkeğin genel karakterini yansıtır.

Bu yüzdendir ki koku konusunda çok seçici davranırlar, asla ödün vermezler.

 

Üst Nota: Narenciye, Kişniş, Limon Kabuğu

Orta Nota: Selvi, Vetiver, Sedir

Alt Nota: Benzoin, Odunsu notalar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Bvlgari Man Wood Essence EDP 100 ml Erkek Parfümü

  • Marka: Bvlgari
  • Ürün Kodu: BV1001106
  • Stok Durumu: 6
  • 1.040,00TL
  • 585,00TL