It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
-37%

Koku Tipi: Çiçeksi, Odunsu

 

‘’ Kadınsı, duyarlı… İşte kendinizi özgür hissedeceğiniz bir parfüm ! ‘’

Hayatının her anında ışıldayan kadınlığı kutlayan Calvin Klein WOMEN, güç ve tazeliği duygusallıkla birleştiriyor. Çiçek tonları ile birleşen odunsu bir parfüm olan CK WOMEN günün her saatinde ulaşılabilir bir koku veriyor.

Sabahları hafif bir spreyle başlayın ve gün akşamları daha sarhoş edici bir sonuç için bir kaç kez tekrarlayın. Calvin Klein WOMEN, herhangi bir fırsat için mükemmel bir arkadaştır.

Bu parfüm günlük rutininize bir kutlama hissi verir. Kulaklarınızın arkasına ve nabız noktanıza sadece hafif bir sprey yeterlidir, kadınsı bir duygusallık duygusu verir. Calvin Klein WOMEN, her birini kendine özgü bir sese sahip olan bir grup değil, bir çok kişiyi ifade ediyor.

Özgürlük duygusundan ve sınırsız olanaklardan ilham alan güçlenmiş modern kadınlar, kadınsı ruhun her yönünü kutlarlar.

 

Üst Nota: Karabiber, Narenciye, Okaliptüs, Meşe palamudu

Orta Nota: Yasemin, Portakal çiçeği, Manolya

Alt Nota: Ambroksan, Olibanum, Sedir ağacı

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Calvin Klein Women EDP 100 ml Kadın Parfümü

  • 575,00TL
  • 365,00TL