It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
-29%

Koku Tipi: Meyveli, Çiçeksi

 

'' Harika insanlar harika partiler yapar! ‘’

Enerjik, kuralları değiştiren bir kadın..Partiyi en üst seviyeye taşıyor. New York partilerinin eğlenceli atmosferini çağrıştıran , büyülü bir ortam, moda ve zarafet... arfüm bileşimi , tazelik, duygusallık ve tamamen dişilik üzerine tasarlanmış.

Gece ve gündüz rahatlıkla kullanılabilen, zamana ve mekana meydan okuyan ve tamamen eşsiz bir koku. Gerçek VIP ruhunu her kullanımda daha baştan çıkarıcı bir biçimde hissedebilirsiniz.

 

Üst Nota: Pembe biber, Şarap

Orta Nota: Şeftali çiçeği, Gül, Meyveli notalar

Alt Nota: Odunsu notalar, Beyaz misk

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Carolina Herrera 212 VIP Rose EDP 80 ml Kadın Parfümü Outlet

  • 390,00TL
  • 275,00TL

Mevcut Seçenekler: