It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
-47%

Koku Tipi: Çiçeksi, Odunsu

 

‘’ COCO NOIR, feminenliği ortaya çıkaran siyahın vücut bulmuş halidir. ‘’

1984 yılında, Coco, ahşap, reçine, çiçek, baharat ve meyve bu görkemli karışımı vardı. Splendours bir hazine ve keşif ve şehvetli zevk, sonsuz bir kaynak.. Ardından, 2001 yılında, Coco Mademoiselle, her şey basitleştirilmiş ve meyve ve çiçek parlak kokusu bu uyumun muhteşem, aydınlatıcı bir ihtişamı geldi. Ve bugün Chanel Coco Noir, siyahın asaletini ve tüm gizemini barındırır.

Tam Chanel'  in tasarladıklarını içinde barındıran ve cazibesini mümkün kılan çekiciliği ve sıradışılığıyla, samimi ve baştan çıkarıcıdır.

 

Üst Nota: Bergamot, Tonka Fasulyesi, Greyfurt

Orta Nota: Yasemin, Nergis, Sardunya, Gül

Alt Nota: Vanilya, Misk, Paçuli, Sandal Ağacı, Buhur

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Chanel Coco Noir EDP 100 ml Kadın Parfümü Outlet

  • Marka: Chanel
  • Ürün Kodu: OCH2002207
  • Stok Durumu: 1
  • 965,00TL
  • 514,00TL

Mevcut Seçenekler: