It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
-27%

Koku Tipi: Oryantal, Çiçeksi

 

‘’ Şehvet ve cazibe, büyüleyici bir zehirde yeniden hayat buluyor. ‘’

François Demachy, orijinal Hypnotic Poison için koku açısından Orkideye övgü niteliğinde yeni bir ayrıntı tasarladı: Hypnotic Poison Eau Sensuelle . Duyulara hitap eden sembolik ve bağımlılık yaratır.

Mor, kırmızı ve siyahın güçlü renk tonları, aroma buketinde bir araya geliyor. Gösterişli orkide, parfümün kırmızı elmasını çevrelerken yasemin, ylang-ylang, acıbadem ve vanilya bu aromatik nektarı kırmızının çekiciliğini artırıyor.

 

Üst Nota: Ylang-Ylang, Portakal Çiçeği

Orta Nota: Sümbülteber, Vanilya, Orkide

Alt Nota: Sandal Ağacı, Misk

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle EDT 100 ml Kadın Parfümü Outlet

  • Marka: Dior
  • Ürün Kodu: OCD2002217
  • Stok Durumu: 1
  • 865,00TL
  • 632,00TL