It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
-38%

Koku Tipi: Oryantal, Çiçeksi

 

‘’ Dior Joy Intense, size neşe katacak hisleriyle birlikle çiçeklerin sizde yarattığı duygular ile büyüleyici. ‘’

Dior 2019 yılında, çok satan efsanevi parfümü JOY'un yeni bir çiçek yorumunu sizlere sunuyor. JOY Intense Eau de Parfum, Kadınlar için modaya uygun sizi çiçek kokularıyla başbaşa bırakan, sizi huzurun ve mutluluğu hissettiren bir parfüm.

JOY Eau de Parfum'un bu yeni 2019 intense versiyonu ile Dior, turunçgil meyvelerinin en iyisini, vanilya sandal ağacı ile zenginleştirilmiş Grasse'den gül ve yasemin renkli çıkışlarını harmanlıyor.

 

Üst Nota: Neroli

Orta Nota: Centifolia grasse, Jasmin grandiflorum gülü

Alt Nota: Sandal Ağacı, Paçuli, Vanilya

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Dior Joy Intense EDP 90 ml Kadın Parfümü Outlet

  • Marka: Dior
  • Ürün Kodu: OCD2002218
  • Stok Durumu: 1
  • 985,00TL
  • 613,00TL

Mevcut Seçenekler: