It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
Yeni -31%

Koku Tipi: Odunsu

 

‘’ Vahşi çekicilik ile son derece konsantre bir parfüm. ‘’

Sıcak, oryantal tonlarda aşırı tazelik ve ciltte canlanan vahşi güzelliği veren yeni, yüksek konsantre Sauvage yorumu. Yeni bir cephenin kokusu: geniş açık alanların büyüsünü kutlayan zengin, macera izi olan bir yorum. Ham tazelik ile ayırt edilen, hem güçlü hem de asil bir koku.

Sonsuz genişlemelerin büyüsüne adanmış, sarhoş edici, zengin bir aroma ile yapılan yorum. Alacakaranlıkta bozulmamış geniş manzaralardan ilham alan bir kompozisyon.

Olağanüstü, özenle seçilmiş malzemeler..

 

Üst Nota: Turunçgiller, Mandalina

Orta Nota: Sandal ağacı

Alt Nota: Buhur, Tonka fasulyesi, Vanilya

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Dior Sauvage Parfum EDP 60 ml Erkek Parfümü Outlet

  • Marka: Dior
  • Ürün Kodu: OCD1001508
  • Stok Durumu: 1
  • 456,00TL
  • 316,00TL

Mevcut Seçenekler: