It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
-32%

Koku Tipi: Meyveli, Çiçeksi

 

‘’ Bu telaşlı genç kadın kalbinde ne gizlemektedir? ‘’

Bir aşk hikayesinde kadını temsil eden kokudur. Mutlu, leziz ve pırıl pırıl olduğundan: Neroli notaları ile birleştirildiğinde mükemmel ve en zarif doğallığındaki olgunlaşmış bir ahududu gibi karşı konulmazdır.

Cesur ve hemen büyüleyici kokusu, kendini ifade etmenin şansı olan bir aşkın aciliyetini ifade eder.

Onun mutluluğunun ışıltısı; karşı konulamaz ve mükemmel zamandaki ahududunun portakal çiçeği esansı ile birleştirilmesi gibidir. Belirgin özelliği ise; adeta bağımlılık yapan saf güldür. Vanilya ve miskin karışımı olan baştan çıkarıcılığın, derin şehvetin hali şişe içerisinde hayat bulmuştur.

Koku güçlü bir aşkın sembolü olarak birbirini dengeleyen ve güçlendiren bir uyuma sahiptir.

 

Üst Nota: Limon, Neroli, Ahududu

Orta Nota: Gül

Alt Nota: Amber, Misk, Vanilya

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Emporio Armani Because It's You EDP 100 ml Kadın Parfümü Outlet

  • 398,00TL
  • 272,00TL

Mevcut Seçenekler: