It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
-21%

Koku Tipi: Aromatik

 

‘’ Güçlü hissettiren bu parfüm ile herkesi etkiniz altına almanız mümkün... ‘’

Bir aşk hikayesinde erkek temsil ediliyor. Ortaya ise güçlü bir parfüm çıkıyor. Emporio Armani'den Stronger With You, sizi büyüleyecek.

O öngörülemez koku, her zaman orijinalliği ile şaşırtabilir ve yüksek notalar ritmi yükseltmeye devam eder. Şehvetli sohbet adeta dumansı şekerle kaplı kestaneye aşık olup çekiciliğinden etkilenmesi gibi... Güçlü sevginin simgesi olarak birbirini dengeleyen ve güçlendiren bir uyum vardır.

 

Üst Nota: Menekşe yaprakları, Kakule, Nane, Pembe biber

Orta Nota: Kavun, Adaçayı, Ananas, Tarçın, Lavanta

Alt Nota: Vanilya, Kestane, Amber, Sedir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Emporio Armani Stronger With You EDT 100 ml Erkek Parfümü

  • 545,00TL
  • 428,00TL