It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
-43%

Koku Tipi: Oryantal, Baharatlı

 

‘’ Çağın modern erkeğinin seksi parfümü… ‘’

Giorgio Armani Code, eski adı ile Black; hiç geçmeyen modası, üst üste kazandığı ödüller ile hala en çok satanlar arasında yerini koruyor.

2004 yılından bu yana karizmatik erkeklerin imzası olan parfüm, Eau De Toilette türü esansıyla özellikle yaz ve bahar ayları için hafif bir tercih oluyor.

 

Yarattığı koku etkisi ile çevresinde fark edilir olmak isteyenlerin seçimi olan Armani Code, seksi tarzı pekiştiriyor. Aromatik olarak sınıflandırılan koku, floral ve hafif baharatlı notalarıyla karizmanın karşılığı haline geliyor.

 

Üst Nota: Limon, Bergamot

Orta Nota: Zeytin Çiçeği, Guaiac ağacı, Yıldız Anason

Alt Nota: Tütün, Deri, Tonka fasulyesi

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Giorgio Armani Code EDT 125 ml Erkek Parfümü

  • 640,00TL
  • 368,00TL