It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
-41%

Koku Tipi: Çiçeksi

 

‘’ Giorgio Armani'nin kadınlık, cesaret ve güç sembolü olarak yarattığı baştan çıkarıcı bir koku. ‘’

Armani Si parfüm, kullanıcılarına yeni, daha taze / pudralı bir Si Fiori parfümüyle tekrar keyif veriyor. Bu parfüm çok çekici ve şehvetli kılan hafif ve kolay notaları nedeniyle bahar için mutlaka denenmesi gereken yeni bir parfüm.

Giorgio Armani Si Fiori, parfümeri Julie Masse tarafından hoş duyguların hoş bir patlaması olarak yaratıldı. Beyaz misk ve vanilyadan yapılmış odunsu bir tabaka üzerinde sakinleşen gül, neroli, paçuli ile birlikte taze yeşil mandalina ve siyah frenk üzümü içerir. Şişe koleksiyondaki diğer parfümlerle aynı şekli korur, ancak siyah tıpa ile süslenmiş tozlu bir gül rengindedir.

 

Üst Nota: Mandalina, Frenk üzümü

Orta Nota: Neroli, Gül

Alt Nota: Beyaz misk, Vanilya

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Giorgio Armani Si Fiori EDP 100 ml Kadın Parfümü Outlet

  • 822,00TL
  • 485,00TL

Mevcut Seçenekler: