It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
-37% Ön Sipariş

Koku Tipi: Aromatik, Odunsu

 

‘’ Güçlü, şehvetli, sofistike olan parfüm, kendinizi özel kılmanızı sağlayacak. ‘’

Guerlain erkeğinin ruhunu yansıtan parfüm sizi otantik bir maceraya çağırıyor. Keşfetmeyi seven, meraklı ve doğaya tutkulu erkekler için tasarlandı. Gizemli ve yoğun kokusu ile ferah notalar harmanlanarak ortaya güçlü bir koku çıktı.

İç açıcı, bağımlılık yaratan, çekici bir parfüm. Zamanla değişmeyen, çarpıcı ve kalıcı olan bu parfüm Mojito kokteylinden esinlenilerek yaratılmıştır. Parfüm'de üç uyum sözkonusudur. Her üç uyumda da meşhur Mojito koteylinin büyüleyici ferahlığı hissedilir.

 

Üst Nota: Şeker, Limon, Nane

Orta Nota: Mojito kokteyli, Çiçeksi notalar

Alt Nota: Meyveli notalar, Sedir ağacı, Paçuli, Vetiver

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Guerlain Homme EDP 100 ml Erkek Parfümü

  • Marka: Guerlain
  • Ürün Kodu: GR1001103
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 675,00TL
  • 422,00TL

Mevcut Seçenekler: