It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
-42%

Koku Tipi: Oryantal, Çiçeksi

 

‘’ The One'ın büyüleyici dünyasında yepyeni bir koku ile tanışmaya hazır mısınız? ‘’

The One göz alıcı, kendinden emin, eğlenceli ve bağımsız kadının parfümü The One EDT ile her zaman ışıl ışıl ve diva olmak elinizde..

Bergamot, liçi meyvesi, beyaz zambak, amber ve vanilya ile  Dolce Gabbana The One 'ın büyüleyici dünyasına bir davet.. Herkes "o" olabilir.

The One kendine özgü kokusuyla büyüleyici ve kadınsı bir şekilde, yenilenmiş tazelikle göz alıcı zambak kalbine ışık tutmaktadır. Böylece kalıcı ve unutulmaz bir kokuyla akıllarda kalıcı olabilirsiniz...

 

Üst Nota: Bergamot, Litchi meyvesi, Şeftali, Mandalina

Orta Nota: Beyaz zambak, Yasemin, Ylang-ylang, Portakal çiçeği

Alt Nota: Amber, Yosun, Vanilya, Misk

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Dolce & Gabbana The One EDT 100 ml Kadın Parfümü

  • 755,00TL
  • 438,00TL