It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
-47%

Koku Tipi: Oryantal, Odunsu

 

‘’ Şehvetli ve karışık, ADULTS çok orijinal bir koku. ‘’

Tutkulu ilişkilerden ilham alan bir koku. ADULTS işinin başına geliyor. İlişki terapistlerini , kişisel gelişim kitaplarını unutun. Odunsu ve oryantal kokusuyla bu konuşmayı bedeninizin yapmasına izin verin.

Kilian Hennessy parfümör Pascal Gaurin ile birlikte yarattığı çalışmayı bu şekilde açıklıyor. “Klasik dokunuşların bir adım ötesine giderek tüm dünyayı sarsacak notaları birleştirmeye çalıştık.” Sonuç mu? Sıcak, şehvetli ve egzotik dokunuşlarla dolu bir şişe.

 

Üst Nota: Bergamot, Limon

Orta Nota: Yeşil notalar, Hedione, İncir nektarı

Alt Nota: Sedir, Vanilya, Susam, Sandalağacı, Amber ağacı, Menekşe

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Kilian Adults EDP 100 ml Uniseks Parfüm

  • Marka: By Kilian
  • Ürün Kodu: BK1001102
  • Stok Durumu: 1
  • 1.350,00TL
  • 720,00TL