It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
Yeni -55% Yakında Gelecek

Koku Tipi: Çiçeksi, Odunsu

 

‘’ Nereye giderseniz gidin sizi unutulmaz kılacak kadınsı bir koku. ‘’

Lanvin Me Parfüm, eşsiz, özgüvenli ve özgürlüğüne düşkün kadınlar için... Kullanıcılarına sıradışı bir aşk hikayesi anlatıyor…

İddialı ama benzersiz ve kendine güvenen bir kadına adanan Lanvin Me, mücevher ve lüks takıları dikkatle taşıyan kişinin güzelliğini vurgulamak için eşsiz bir parfümü şık ve sofistike kıyafetlerle dahi kullanabilir. Kadının adeta ikinci kıyafeti niteliğindeki bu koku girdiği her ortamı büyüleyebilir.

 

Üst Nota: Mandalina, Yaban mersini

Orta Nota: Sümbülteber, Meyan Kökü, Gül

Alt Nota: Sandal ağacı

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Lanvin Me EDP 50 ml Kadın Parfümü

  • Marka: Lanvin
  • Ürün Kodu: LV2002504
  • Stok Durumu: Yakında Gelecek
  • 633,00TL
  • 283,00TL