It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
-21%

Koku Tipi: Oryantal, Çiçeksi

 

‘’ Etkileyici feminen duruşuyla gözler hep onun üzerinde. ‘’

Adından uzun zaman bahsettirecek ve asla unutulmayacak bir kadın. Çünkü o bakışlarıyla akılları başlardan alan bir güzelliğe sahip. Bunu en iyi kadınsı yönleriyle başarıyor. Çünkü baştan çıkarmak onun ruhunda var.

Taze portakal ve turunçgiller, Michael Kors Sexy Amber EDP kadınına tazelik verirken, beyaz çiçekler feminen yönlerini harekete geçirir. Misk otu ve sandal ağacı, çarpıcı bakışlarla birleşerek erkeklerin hayran kalacağı izlenim bırakmakta.

 

Üst Nota: Beyaz çiçekler

Orta Nota: Amber

Alt Nota: Sandal ağacı

 

Set İçeriği:

- Michael Kors Sexy Amber EDP 100 ml Kadın Parfümü

- Michael Kors Sexy Amber Seyahat Boyu Ruj

- Michael Kors Sexy Amber 100 ml Vücut Losyonu

- Michael Kors Sexy Amber Makyaj Çantası

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Michael Kors Sexy Amber EDP 100 ml Kadın Parfüm Seti

  • 985,00TL
  • 775,00TL