It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
-43%

Ürün Açıklaması

 

Sensori+ Detokslayıcı ve Yatıştırıcı Vücut Losyonu’nu duş sonrası rutininize ekleyerek bedeninizi şımartın.

Macadamia Tohumu ve Avokado Yağı dahil besleyici botaniklerle zenginleştirilmiş losyon, cilde nem ve yumuşaklık kazandırır.

Probiyotik kombucha ve değerli botanik yağları ile aşılanmış bu ipeksi losyon, cildinizin biyolojik sağlığını geri kazandırır ve cildin doğal bağışıklığını güçlendirirken, kenevir tohumu yağı besler ve yatıştırır, cildin koruyucu nem bariyerini geliştirir ve kızarıklık ve tahrişleri azaltır.

Hassas bir Sardunya, Vetiver ve Sandal ağacı kokusu ile Sensori’nin Vücut Losyonu cildinizi rahatlatır. Yıpranmış cildi tamamen doğal ve bitki kaynaklı bileşenlerle, detoks etkisi yaratarak vücudu arındırır.

 

Sensori+ Macedon Trail, Avustralya havasını teninizde hissetmeniz için, Macedon Yürüyüş Parkuru’nun çarpıcı sonbahar havasından ve yağmurdan sonra gelen toprak kokusundan ilham alınmıştır. Paraben içermez. Vegan dostudur.

 

 

Kullanım Önerisi

 

Duş sonrası tüm vücudunuza uygulayabilirsiniz. Özellikle sıcak duş sonrası gözenekler daha açık olacaktır. Cildin kuru bölgelerine daha yoğun sürülmesi önerilir. Göz ve çevresinden sakının. Durulama gerektirmez.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Sensori+ Macedon Trail Detoks Etkili Doğal Vücut Losyonu 200 ml

  • Marka: Clinique
  • Ürün Kodu: SI8008801
  • Stok Durumu: 1
  • 465,00TL
  • 265,00TL