It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
-29%

Koku Tipi: Oryantal, Çiçeksi

 

‘’ Başlangıcından bu yana çarpıcı olan koku, tüm cinsiyetleri kendi dünyasında sarmaya devam ediyor. ‘’

Derin ve sıcak notalar ve baştan çıkarıcı siyah orkide ve baharat dokunuşlarıyla lüks ve şehvetli bir koku, Tom Ford Black Orchid hem modern hem de zamansız. Yalnızca Tom Ford için üretilen Black Orchid, "mükemmel çiçek: lüks, zarif, saf ve sofistike" arayışından doğdu.

Zor çiçeklenmesi, Tom Ford 'un ilk kokusunun kalbi haline geldi ve karmaşık güzelliği kadınları ve erkekleri kendi dünyasına çekmeye devam ediyor.

Black Orchid Parfum, Black Orchid 'in şimdiye kadar yapılmış en güçlü halidir ve Black Orchid 'e bağlılık yemini edenler ve onu ilk kez keşfedenler için üretilmiştir.

Siyah Orkideler… Benim için gerçekten mükemmel bir çiçek. Zarif. Lüks. Sofistike. Tek şey, var olmamasıydı…  -Tom Ford

 

Üst Nota: Trüf, Ylang-Ylang

Orta Nota: Siyah orkide, Erik

Alt Nota: Şeker kamışı, Paçuli

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Tom Ford Black Orchid Parfum 100 ml Unisex Parfüm

  • Marka: Tom Ford
  • Ürün Kodu: TF3003303
  • Stok Durumu: 3
  • 1.300,00TL
  • 920,00TL